price list image-1
ALTIN SIKIMLAR
1.12.2017

Hafta sonu finalini yaptığımız yarışmamız ile ilgili detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Özellikle son 2 yıldır ciddi anlamda marka standartlarını oluşturmak ve sahada yani tüm komagene tabelası altında çalışan işletmelerimizde bu standartların uygulamasını sağlamak için çalışıyoruz. Yazmış olduğumuz Komagene Operasyon ve Eğitim El Kitabı, Koder Denetlemeleri, Franchise Danışmanlarının eğitim çalışmaları ve whatsapp gruplarındaki iş geliştirme ve standart uygulamaların sohbetleri hep bu sebeple yapılmıştır.

Marka olmanın en önemli gerekliliklerinden bir tanesi her şubede markanın ürün, servis standartlarının aynı şekilde uygulanmasıdır. Bu doğrultuda oluşturduğumuz marka standartlarını sahaya en hızlı şekilde yayma ve bu konudaki farkındalığımızı yükseltmek için ‘Komagene Altın Sıkımlar Yarışmasını’ düzenledik.

Ekim ayı boyunca ve Kasım ayında da devam eden yarışma programımızda sahadaki heyecana hep birlikte ortak olduk. Şu anda bütün şubelerimiz 1 kg çiğköfte porsiyonun kutulanmış halinin kaç gr, kaç adet olması gerektiğini, kıyafet standardına uyma zorunluluğunu, kutudaki görünüm, boşluk ve düzenin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyor.

Evet Komagene Altın Sıkımlar Yarışmasında özellikle hıza oynadık çünkü hedefimiz müşterilerimizi daha hızlı bir servisle ve bu işi birazda şova dönüştürerek karşılamaktı. Bildiğiniz gibi özellikle kampanya günlerinde ve gün içindeki bazı yoğun saatlerde müşterimiz şubelerimizin önünde sıraya giriyor fakat sıra uzadığında bir de ağır bir çalışma temposu ile çiğ köfte sıkılıp paketler geç hazırlanıyorsa sıkılıp gidebiliyor. Hıza oynarken ki amacımız servis hızımız nedeniyle kaçan müşteriyi de yakalamak olmalı.

Yarışmanın yarı final ve finalini İstanbul’da gerçekleştirdik. Yarı finale 19 Franchise Danışmanı arkadaşımızın bölge birincileri katıldı ve Bölge Müdürlükleri bazında yarıştılar. Finalde ise Bölge Franchise Müdürlerimizin bölge birincileri yarıştı. Finalde yarışan şubelerimizin sıralaması şu şekildedir.

Komagene Altın Sıkımlar Yarışması Türkiye Çiğ köfte Şampiyonu
Barış Yıldırım- Ankara Tepebaşı                        1. Bölge Cuma Dağlı

Komagene Altın Sıkımlar Yarışması Türkiye İkincisi
Burhan Kaya-Beylikdüzü Kaymakamlık          3. Bölge Ali Kartoğlu

Komagene Altın Sıkımlar Yarışması Türkiye Üçüncüsü
Sinan Erbay-Afyon Merkez                                2. Bölge Kasım S. Günaydın

Dereceye giren tüm arkadaşlarımızı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Fakat bu yarışma ile aslında sektörde bir ilki gerçekleştirerek Komagene Ailesi olarak hepimiz kazandık. 

Franchise Başvuru Formu
price list mobile-1